Rafael Nadal

Ivanišević o Đokoviću: Zasitila sva se drug drugega
četrtek, 23. maj 2024 ob 17:09
Bivši zmagovalec Wimbledona Goran Ivanišević je pojasnil razloge, zakaj se je razšel z najboljšim igralcem na svetu Novakom Đokovićem. Prihaja Roland-Garros.

Šok: žreb kroglic se je poigral 14-kratnim zmagovalec turnirja
četrtek, 23. maj 2024 ob 17:03
Nekdanji prvi igralec sveta Rafael Nadal se bo že v uvodnem krogu OP Francije, kjer je doslej zbral rekordnih 14 lovorik, pomeril s trenutno enim izmed najboljših igralcev na pesku Alexandrom...

Nadal že v prvem krogu proti Zverevu
četrtek, 23. maj 2024 ob 17:01
Že prvi krog Rolanda Garossa prinaša teniško poslastico. 14-kratni zmagovalec pariškega turnirja Nadal se bo srečal z olimpijskim prvakom in četrtim nosilcem Alexandrom Zverevom.

Brutalen žreb za Nadala, že v prvem krogu ga čaka eden glavnih favoritov
Ekipa
četrtek, 23. maj 2024 ob 16:51
Žreb za drugi grand slam sezone se je poigral z najboljšim igralcem v zgodovini peščenih turnirjev....

Zverev drugič najboljši na mastersu v Rimu
nedelja, 19. maj 2024 ob 19:21
Alexander Zverev je drugič osvojil turnir serije 1000 v Rimu. V finalu je s 6:4 in 7:5 premagal Nicolasa Jarryja iz Čila. Nemec se je veselil druge zmage v italijanski prestolnici.

Zverev po slabem začetku strl Tabila in se tretjič uvrstil v finale v Rimu
petek, 17. maj 2024 ob 18:03
Alexander Zverev je v polfinalu turnirja serije 1000 v Rimu premagal Alejandra Tabila z 1:6, 7:6 in 6:2 po dveh urah in 16 minutah. Nemec bo v nedeljo lovil šesti naslov na turnirjih serije masters.